27 Oca

Sohbet Odalarımız Kota Dostu Optimize Edilmiştir

Türkiye’nin ilk sohbet odalarından olan Sohbet.name.tr olarak yeni ismimiz Sohbet.yeri.org adresinden bir birinden özel optimize çalışmalarımızla hizmetlerimize devam ediyoruz. Bağlı olduğumuz Kardelenfm Sohbet odaları için kullanıcılarımızı düşünerek kotalarını en az şekilde harcayacak optimize çalışmaları yaptık. Artık en düşük bağlantı hızıyla bile sohbet odalarımıza en az KB‘nizi harcayıp sohbet edebilirsiniz.

Read More

06 Ara

Telefondan Sohbet Odalarına Giriş Yöntemi

Sorunsuz bir şekilde cep telefonunuz üzerinden sohbet odalarına bağlanmak istiyorsanız tam size göre bir uygulama ve sayfa mevcut. Uygulama yüklemek isteyenler direk yükleyebilecekleri gibi uygulama yüklemeden de direk olarak tarayıcınız üzerinden sohbet odalarına bağlanmak mümkün.

Telefonunuzdan sohbet odalarına bağlanmak için burayı tıklayın.

android-market-logo-470x300Sohbet odalarına mobil uygulamayı yükleyip direk olarak bağlanabilirsiniz. Google Play Store üzerinden indirebileceğiniz uygulama oldukça hafiftir ve İnternet bağlantınızı çok az kullanır.

Google Play Kardelen FM Yükle

Eğer “IRC Client” uygulaması kullanıyorsanız aşağıdaki bilgileri ilgili uygulamaya girmeniz gerekmektedir.

SERVER : irc.kardelenfm.com
PORT : 6667

Şimdiden neşeli sohbetler dileriz.

26 Şub

mIRC Sohbet Programı Yenilendi

Sitemiz üzerinden sohbet scripti indirmek istediğiniz için teşekkür ederiz.

Sitemiz üzerinde “Flash” tabanlı olarak bağlanabileceğinizi unutmayın. Yine de daha profesyonel bir bağlantı kullanarak sitemize bağlanabilirsiniz. Bu şekilde bir çok “IRC Komutu” çalışıyor olacaktır. Özellikle kanalda yetki aldıysanız mutlaka kendi sunucu scriptimizi kullanmanızı tavsiye ederiz.

Şimdi mIRC Sohbet 24 Scripti İndirebilirsiniz. 

Yukarıdaki bağlantı aracılığı ile mIRC Scriptini indirerek mIRC Sohbet sayfasına bağlanabilirsiniz.

Araç çubuğuna atla